logo

s-facebooks-youtubes-youtube

 
RMF 4RACING Team zmieni się wkrótce na R4RACING

RMF 4RACING Team

TEAM

ZAWODNICY

Zuu

Position: KIEROWCA
Categories: Zawodnicy
Location: Zawodnicy

Kierowca wyścigowy, zawodniczka Mistrzostw Polski spełniająca dziecięce marzenia o ściganiu. W 2021 roku w Wyścigowych Samochodowych Mistrzostwach Polski zajęła 4 miejsce w formule Endurance wraz z partnerującym jej Rafałem.

KIEROWCA

Zuu

Kierowca wyścigowy, zawodniczka Mistrzostw Polski spełniająca dziecięce marzenia o ściganiu....

Rafał Płuciennik

Position: KIEROWCA
Categories: Zawodnicy
Location: Zawodnicy

Pomysłodawca i twórca RMF Caroline Team oraz RMF 4RACING Team. Sprawca projektu Secret Man, czyli startów Adama Małysza w rajdach terenowych. Karierę rozpoczął w 2008 roku. Zdobywca 1. i 3. miejsca w maratonie Drezno-Wrocław w klasyfikacji zespołów. Uczestnik ekstremalnego rajdu Rainforest Challenge. Laureat nagrody “Unique 4×4 Award” w Malezji. Trzykrotny Wicemistrz Polski w klasyfikacji zespołów. Startował w Pucharze Świata FIA, m.in. w tak prestiżowych imprezach, jak Italian Baja. Indywidualny wicemistrz Europy (CEZ) i Polski oraz Mistrz Polski w klasyfikacji zespołowej. W pierwszym sezonie Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski 5. miejsce w klasyfikacji generalnej. W sezonie 2020 oraz 2021 wywalczył 4. miejsce.

KIEROWCA

Rafał Płuciennik

Pomysłodawca i twórca RMF Caroline Team oraz RMF 4RACING Team....

Aleksander “FAZI” Szandrowski

Position: KIEROWCA
Categories: Zawodnicy
Location: Zawodnicy

W rajdach terenowych od roku 1998. Konstruktor i budowniczy rajdówek RMF 4RACING Team. Zwycięzca maratonu Drezno-Wrocław w klasyfikacji zespołów. Zdobywca 2. miejsca w Morocco Challenge. Uczestnik Pucharu Świata, zwycięzca Baja Poland w grupie OPEN. Trzykrotny Wicemistrz Polski w klasyfikacji zespołów. Tytuł Wicemistrza Europy (CEZ), Wicemistrza Polski w grupie TH, a z RMF 4RACING Team sięgnął po Mistrzostwo Polski w klasyfikacji zespołów. Dla RMF 4RACING Team zdobył również tytuł Wicemistrza Polski. W pierwszym sezonie Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski 4. miejsce w klasyfikacji generalnej. Sezon 2020 Fazi zakończył na 5. miejscu

KIEROWCA

Aleksander “FAZI” Szandrowski

W rajdach terenowych od roku 1998. Konstruktor i budowniczy rajdówek...

Kacper Osek

Position: KIEROWCA
Categories: Zawodnicy
Location: Zawodnicy

Debiutujący w minionym roku, młody kierowca wyścigowy, który z marszu wywalczył tytuł V-ce Mistrza Polski w Wyścigowych Samochodowych Mistrzostwach Polski 2021. Ogromnie pracowity i utalentowany, pełen pasji i zaangażowania, chce się ciagle rozwijać i sięgać po najwyższe trofea w Polsce i Europie.

KIEROWCA

Kacper Osek

Debiutujący w minionym roku, młody kierowca wyścigowy, który z marszu...

ZESPÓŁ

Mirek Klapuch

Position: SZEF CAMPU
Categories: Zespół
Location: Zespół

Zanim do Campu przyjadą pierwsze pojazdy terenowe, nim gwar silników rozgorzeje na dobre, pojawiają się ekipy techniczne. Mirek, zarządza naszym miasteczkiem rajdowym oraz flotą ciężką. Jest z nami od zawsze i mamy nadzieję, że na zawsze. Ogromnie oddany dla Zespołu, konsekwentny, obowiązkowy i doświadczony członek naszego Teamu.

SZEF CAMPU

Mirek Klapuch

Zanim do Campu przyjadą pierwsze pojazdy terenowe, nim gwar silników...

Jarosław Olczak

Position: SERWIS
Categories: Zespół
Location: Zespół

Dla znajomych Jareczek. Od wielu lat jego pasją jest motoryzacja. Interesuje się również nowinkami komputerowymi. W wolnym czasie uprawia sport, szczególnie street-workout.

SERWIS

Jarosław Olczak

Dla znajomych Jareczek. Od wielu lat jego pasją jest motoryzacja....

Mariusz Torka

Position: SERWIS
Categories: Zespół
Location: Zespół

Dla znajomych i bliskich po prostu Torek. Pasjonat japońskiej motoryzacji. Słynie z ogromnej cierpliwości i wytrwałości w realizacji najbardziej wymagających projektów motoryzacyjnych. Wielokrotny uczestnik Runmageddonów.

SERWIS

Mariusz Torka

Dla znajomych i bliskich po prostu Torek. Pasjonat japońskiej motoryzacji....

Darek

Position: SERWIS
Categories: Zespół
Location: Zespół

Dla znajomych Nano. Pasjonat klasycznych modeli BMW i fan motoryzacji od najmłodszych lat, w śród znajomych znany jako złota rączka do zadań specjalnych.

SERWIS

Darek

Dla znajomych Nano. Pasjonat klasycznych modeli BMW i fan motoryzacji...

Daniel Malinowski

Position: SERWIS
Categories: Zespół
Location: Zespół

Daniel, dla przyjaciół Malina. Pasjonat motoryzacji od urodzenia, współzałożyciel MPS Clinic, warsztatu zajmującego się tuningiem mechanicznym Mazd. Cechy: wytrwałość w dążeniu do celu, zawziętość i nieustępliwość.

SERWIS

Daniel Malinowski

Daniel, dla przyjaciół Malina. Pasjonat motoryzacji od urodzenia, współzałożyciel MPS...

Marcin Nowak

Position: GRAFIK
Categories: Zespół
Location: Zespół

Teamowy grafik, w swej dziedzinie nieoceniony. Zdolny i kreatywny, powierzone zadania realizuje z prędkością światła.
Dzięki swym umiejętnością sprawuje pieczę nad stroną internetową Teamu, jej szatą graficzną oraz aktualizacjami.
O każdej porze dnia i nocy, gotowy do działania i pomocy mniej ”technicznym” członkom Zespołu. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych.

GRAFIK

Marcin Nowak

Teamowy grafik, w swej dziedzinie nieoceniony. Zdolny i kreatywny, powierzone...

Paweł Kluz

Position: MAGIK (!)
Categories: Zespół
Location: Zespół

Każdy Zespół rajdowy co oczywiste, powinien mieć w swoim składzie magika! Mamy i my 🙂 Paweł towarzyszy nam w wieczornej części eventów i zaraża dobrym nastrojem. O wiele więcej niż iluzjonista. Człowiek od rzeczy niemożliwych… dosłownie.

MAGIK (!)

Paweł Kluz

Każdy Zespół rajdowy co oczywiste, powinien mieć w swoim składzie...

Rafał Rakoczy

Position: MULTIMEDIA I APLIKACJE
Categories: Zespół
Location: Zespół

Odpowiedzialny za tworzenie programów w RMF 4RACING Team. Lubi wraz z zespołem realizować ambitne projekty w branży interaktywnej. Poza pracą jak każdy z zawodników w Teamie uwielbia rywalizację sportową.

MULTIMEDIA I APLIKACJE

Rafał Rakoczy

Odpowiedzialny za tworzenie programów w RMF 4RACING Team. Lubi wraz...

"PRZEKRACZAMY GRANICE

RMF 4RACING Team

EVENTY

RMF 4RACING Team oferuje kompleksową organizację niezapomnianych eventów rajdowych. Dzięki nam, Twoi goście będą mogli bawić się u boku Mistrzów Polski w rajdach terenowych. Dysponujemy flotą samochodów rajdowych, wyścigowych, quadów, śmigłowców oraz wielu innych motoryzacyjnych atrakcji. Duże doświadczenie i bogate miasteczko rajdowe RMF4RT to gwarancja organizacji wydarzenia, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Szczegóły oferty eventowej w kraju.

Oferujemy organizację nietuzinkowych eventów w każdym zakątku świata. Wycieczki szyjemy na miarę, dopasowując się do potrzeb Klientów. Imprezy tematyczne, gale, wycieczki turystyczne czy wyjazdy motywacyjne nie mają dla nas tajemnic.
Do tej pory zorganizowaliśmy eventy zagraniczne w takich miejscach, jak: Chiny, Maroko, Teneryfa, Argentyna, Peru, Włochy, Turcja czy Chorwacja.

Szczegóły oferty eventowej zagranicą.

ZAUFALI NAM:

PLATFORMY

Platformy motywacyjne edukują i zachęcają do aktywności Twoich pracowników i partnerów sprzedażowych.

Handlowcy, przypisując sprzedaż danych produktów, zbierają punkty i rywalizują między sobą. Biorą również udział w edukacyjnych aktywnościach, za które otrzymują dodatkowe gratyfikacje.

Punkty sumują się w rankingach, które przekładają się na realne nagrody. Najlepsi grają o cenną nagrodę główną.

Nasz zespół oferuje zbudowanie platformy oraz stałą obsługę uczestników programu – newslettery, aktualności, wiadomości SMS. Otrzymasz od nas także szczegółowe raporty analityczne.

Zwiększ swoją sprzedaż i postaw na platformę motywacyjną dedykowaną dla Twojego biznesu.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

GALERIA

Offactory sp. z o.o.
ul. Fabryczna 11, 43-100 Tychy