Zuu

Position: KIEROWCA
Categories: Zawodnicy
Location: Zawodnicy

Kierowca wyścigowy, zawodniczka Mistrzostw Polski spełniająca dziecięce marzenia o ściganiu. W 2021 roku w Wyścigowych Samochodowych Mistrzostwach Polski zajęła 4 miejsce w formule Endurance wraz z partnerującym jej Rafałem.

KIEROWCA

Zuu

Kierowca wyścigowy, zawodniczka Mistrzostw Polski spełniająca dziecięce marzenia o ściganiu....

Rafał Płuciennik

Position: KIEROWCA
Categories: Zawodnicy
Location: Zawodnicy

Pomysłodawca i twórca RMF Caroline Team oraz RMF 4RACING Team. Sprawca projektu Secret Man, czyli startów Adama Małysza w rajdach terenowych. Karierę rozpoczął w 2008 roku. Zdobywca 1. i 3. miejsca w maratonie Drezno-Wrocław w klasyfikacji zespołów. Uczestnik ekstremalnego rajdu Rainforest Challenge. Laureat nagrody “Unique 4×4 Award” w Malezji. Trzykrotny Wicemistrz Polski w klasyfikacji zespołów. Startował w Pucharze Świata FIA, m.in. w tak prestiżowych imprezach, jak Italian Baja. Indywidualny wicemistrz Europy (CEZ) i Polski oraz Mistrz Polski w klasyfikacji zespołowej. W pierwszym sezonie Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski 5. miejsce w klasyfikacji generalnej. W sezonie 2020 oraz 2021 wywalczył 4. miejsce.

KIEROWCA

Rafał Płuciennik

Pomysłodawca i twórca RMF Caroline Team oraz RMF 4RACING Team....

Aleksander “FAZI” Szandrowski

Position: KIEROWCA
Categories: Zawodnicy
Location: Zawodnicy

W rajdach terenowych od roku 1998. Konstruktor i budowniczy rajdówek RMF 4RACING Team. Zwycięzca maratonu Drezno-Wrocław w klasyfikacji zespołów. Zdobywca 2. miejsca w Morocco Challenge. Uczestnik Pucharu Świata, zwycięzca Baja Poland w grupie OPEN. Trzykrotny Wicemistrz Polski w klasyfikacji zespołów. Tytuł Wicemistrza Europy (CEZ), Wicemistrza Polski w grupie TH, a z RMF 4RACING Team sięgnął po Mistrzostwo Polski w klasyfikacji zespołów. Dla RMF 4RACING Team zdobył również tytuł Wicemistrza Polski. W pierwszym sezonie Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski 4. miejsce w klasyfikacji generalnej. Sezon 2020 Fazi zakończył na 5. miejscu

KIEROWCA

Aleksander “FAZI” Szandrowski

W rajdach terenowych od roku 1998. Konstruktor i budowniczy rajdówek...

Kacper Osek

Position: KIEROWCA
Categories: Zawodnicy
Location: Zawodnicy

Debiutujący w minionym roku, młody kierowca wyścigowy, który z marszu wywalczył tytuł V-ce Mistrza Polski w Wyścigowych Samochodowych Mistrzostwach Polski 2021. Ogromnie pracowity i utalentowany, pełen pasji i zaangażowania, chce się ciagle rozwijać i sięgać po najwyższe trofea w Polsce i Europie.

KIEROWCA

Kacper Osek

Debiutujący w minionym roku, młody kierowca wyścigowy, który z marszu...